Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Úplněk

1 2 3 5

Okolo půl třetí odpoledne 31.1.2018 zaklepe na dveře trošku neobvyklý úplněk na ose Lev – Vodnář. Neobvyklý je tím, že současně se bude jednat hned o tři astronomické jevy. Modrý, rudý a super úplněk. Co to znamená? Modrý – dva úplňky v jednom měsíci, rudý – úplné zatmění, kdy bude měsíc lehce nasvícen Sluncem a získá tak načervenalou barvu a super úplněk znamená, že bude vzdálený od země méně než 360 tis. km, bude tak velmi zřetelně viditelný, pokud tedy zrovna nebude zataženo.

Continue reading

Dnes ráno, přibližně okolo půl sedmé bude kulminovat další letošní úplněk. Luna si osedlala přežvýkavce Býka a rodeo může začít. Statický, přitom smyslný Býk se nenechá jen tak vyvést z míry a tak i Luna slibuje v tomto postavení relativně klidné energie. Den jako stvořený pro lenošení v posteli, dobré jídlo a nicnedělání. Maličko nás může vytrhnout ze sobotní letargie Slunce ve Štíru, které – jak jinak – je přesně naproti Luně a bude jí dráždit svým šťouráním.

Continue reading

5.10.2017 bude kulminovat před 8 večerní úplněk v ohnivém Beranu. Parádní třaskavina. I když teď je ještě Luna v uplakaných Rybách, už nabírá pomalu, ale jistě na síle. V minulých dnech to spíš vypadalo jako kdyby se čas zastavil. Všechno se tak nějak vleklo, bylo s otazníky, neuchopitelné, beztvaré, bez nálady cokoliv dělat. I když Luna v Rybách nabíhající do kvadrátku k Plutu je spíše o tlaku, o nekonkrétním tlaku. Někdy o emocích až na dřeň.

Continue reading

1 2 3 5
Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

2018 / 2019

Pro zájemce o Astrologii

Bližší info zde ....Bylinková škola

2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


"Bylinky pro začátečníky"

Uskutečníme:

24.2.2018 a 25.2.2018

Bližší info zde ...