Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Úplněk

Zítra 6. 9. 2017 okolo 8 hodiny ranní nastane úplněk ve znamení Ryb. Úplňkové energie jsou jemné a čisté, avšak s Plutonem v závěsu nekompromisní. Potichu, v klidu, jemně a nenápadně, avšak rázně a směle a nekompromisně se dá udělat prakticky cokoliv. Tento den je skutečně nejlepší den na akci. Je to den, kdy můžeme všechno, co chceme. Téměř beze strachu, avšak s citem pro věc, nepropadneme-li neptunickému blouznění, můžeme dokázat skutečně prakticky cokoliv.

Číst dále ...

Úplňková serenáda na ose Panna – Ryby se rozehraje zítra 12.3.2017 okolo 16 hod. Pragmatická, ale soucitná Luna v Panně se bude snažit za každou cenu udržet střízlivou hlavu pod tlakem mlhavého Slunce a Merkura z Ryb, co si chtějí jen tak nerušeně plout na moři, jen v malé lodičce houpající se na moři úplňku ve stříbrném svitu Luny.

(Mo)mentální stav je, o potřebě sdělení, napsání románu ve dvou větách. Panna vyžaduje stručnost a jednoduchost, opoziční Slunce s Merkurem v Rybách

Číst dále ...

Již zítra nad ránem 11.2.2017 okolo půl druhé se dostaví "kouřové" zatmění měsíce – parádní a dynamický úplněk ve Lvu.

Vlivy měsíce, zvláště pak jednotlivé fáze vnímáme každý. Ať již vědomě, nebo nevědomě. O to víc pak na nás má vliv jeho úplňková, neboli vrcholící část. Tyto energie jsou znát již několik dní předem. A každým dnem, který je blíž a blíž úplňku je to pak přímo hmatatelné. Např. včera večer. Najednou bylo ticho. Jako kdyby peklo zamrzlo.

Číst dále ...

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

Začínáme:

14. - 15.10.2017

Bližší info zde ...