Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Nov

20. 9. 2017 ráno, okolo půl sedmé, se Luna v kulminaci NOVu ještě nakrátko zdrží v Panně a pak hurá do společensky naladěných Vah. Ještě než však přejde do Vah, přidá se k „egoušovi“ Slunci do kvadrátu na Saturna a Lilith ve Střelci. Dá se tedy očekávat, že napětí, kousavost, urejpanost a silná nespokojenost bude ještě silným tématem dne. Nejen náboženský fanatismus spojený s nesnášenlivostí, potlačující běžnou vyšší filosofii Střelce, který bývá nad věcí, na nás bude

Číst dále ...

Okolo půl 8 dnes večer, 21.8.2017 vykulminuje Nov a úplné zatmění Slunce ve Lvu. Pro nás je toto velmi důležitý jev, neboť díky němu dochází k jakémusi resetu. Je to jako restart počítače po stažení a nainstalování aktualizací. Nikdy dopředu nevíme, jak to dopadne, a jen doufáme, že přístroj po restartu naběhne a bude fungovat lépe. I takto se dá připodobnit na vědomé, jsoucí – živoucí úrovni zatmění Slunce. Postupně do sebe natahujeme různé aktualizace a upgrady, ale nejsme schopni je využít v plném rozsahu. Toho lze maximálně dosáhnout až po nějakém restartu. A ten přichází právě dneska.

Číst dále ...

Už za pár hodin, okolo čtvrté hodiny nad ránem 28.3.2017 vykulminuje Beraní Nov. Tentokrát je vše tak zvláštně propojeno mezi sebou. Ačkoliv to zdánlivě vůbec nesouvisí, přesto jedno na druhé navazuje a vzájemně se propojuje.

Luna, Slunce, retro Venuše společnost přímo vybraná, trigonem spojená s Lilith do Střelce, volnějším kvadrátem

Číst dále ...

Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

Začínáme:

14. - 15.10.2017

Bližší info zde ...