Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Aktuálně

1 2 3 9

20. 9. 2017 ráno, okolo půl sedmé, se Luna v kulminaci NOVu ještě nakrátko zdrží v Panně a pak hurá do společensky naladěných Vah. Ještě než však přejde do Vah, přidá se k „egoušovi“ Slunci do kvadrátu na Saturna a Lilith ve Střelci. Dá se tedy očekávat, že napětí, kousavost, urejpanost a silná nespokojenost bude ještě silným tématem dne. Nejen náboženský fanatismus spojený s nesnášenlivostí, potlačující běžnou vyšší filosofii Střelce, který bývá nad věcí, na nás bude

Číst dále ...

Zítra 6. 9. 2017 okolo 8 hodiny ranní nastane úplněk ve znamení Ryb. Úplňkové energie jsou jemné a čisté, avšak s Plutonem v závěsu nekompromisní. Potichu, v klidu, jemně a nenápadně, avšak rázně a směle a nekompromisně se dá udělat prakticky cokoliv. Tento den je skutečně nejlepší den na akci. Je to den, kdy můžeme všechno, co chceme. Téměř beze strachu, avšak s citem pro věc, nepropadneme-li neptunickému blouznění, můžeme dokázat skutečně prakticky cokoliv.

Číst dále ...

Okolo půl 8 dnes večer, 21.8.2017 vykulminuje Nov a úplné zatmění Slunce ve Lvu. Pro nás je toto velmi důležitý jev, neboť díky němu dochází k jakémusi resetu. Je to jako restart počítače po stažení a nainstalování aktualizací. Nikdy dopředu nevíme, jak to dopadne, a jen doufáme, že přístroj po restartu naběhne a bude fungovat lépe. I takto se dá připodobnit na vědomé, jsoucí – živoucí úrovni zatmění Slunce. Postupně do sebe natahujeme různé aktualizace a upgrady, ale nejsme schopni je využít v plném rozsahu. Toho lze maximálně dosáhnout až po nějakém restartu. A ten přichází právě dneska.

Číst dále ...

1 2 3 9
Vyhledávání
Aktuální akce

Astrologická škola

Začínáme:

14. - 15.10.2017

Bližší info zde ...