Ohýbáme realitu správným směrem :-)

Aktuálně

Dnes 18. 11. 2017 krátce před jednou hodinou odpolední bude kulminovat štírovský NOV. Štírovské energie, ale již několik dní jsou citelné všude, kam se podíváte. Tento NOV nám slibuje možnost nechat za sebou mnoho věcí, situací i emocí, kterých se po dlouhou dobu snažíme zbavit, ale nedaří se to. Nabízí nám možnost konečně, alespoň maličko uzdravit svojí Duši, skrze trigon na Chirona, kterého vzalo Slunce s Lunou pro tentokrát do hry.

Continue reading

Dnes ráno, přibližně okolo půl sedmé bude kulminovat další letošní úplněk. Luna si osedlala přežvýkavce Býka a rodeo může začít. Statický, přitom smyslný Býk se nenechá jen tak vyvést z míry a tak i Luna slibuje v tomto postavení relativně klidné energie. Den jako stvořený pro lenošení v posteli, dobré jídlo a nicnedělání. Maličko nás může vytrhnout ze sobotní letargie Slunce ve Štíru, které – jak jinak – je přesně naproti Luně a bude jí dráždit svým šťouráním.

Continue reading

5.10.2017 bude kulminovat před 8 večerní úplněk v ohnivém Beranu. Parádní třaskavina. I když teď je ještě Luna v uplakaných Rybách, už nabírá pomalu, ale jistě na síle. V minulých dnech to spíš vypadalo jako kdyby se čas zastavil. Všechno se tak nějak vleklo, bylo s otazníky, neuchopitelné, beztvaré, bez nálady cokoliv dělat. I když Luna v Rybách nabíhající do kvadrátku k Plutu je spíše o tlaku, o nekonkrétním tlaku. Někdy o emocích až na dřeň.

Continue reading

Vyhledávání
Aktuální akce

"Poznávání jiných realit"

Práce s kyvadlem

Uskutečníme:

25. - 26.11.2017

Bližší info zde ...


"Tarotový kurz"

Velké Arkány

Uskutečníme:

2. - 3.12.2017

Bližší info zde ...